RENA HOME

Jesteśmy rodzinną firmą, działającą na rynku polskim jak i europejskim nieprzerwanie od 1998 roku. Włókiennictwo to nasza pasja – wieloletnie doświadczenie w branży, znajomość technologii i materiałów pozawala nam na tworzenie produktów najwyższej jakości. Co wyróżnia nasze pledy? Produkujemy zgodnie z naturą i ideologią ZERO WASTE – wykorzystujemy całość obrabianego włókna.

O NAS

Rena Home to rodzinna firma, która powstała w 1998 roku. Początkowo zajmowaliśmy się recyklingiem tkanin wełnianych, współpracując z takimi markami, jak m.in.: Bellani, Picchi Qualita, Woolstreet w Prato, Mazowia S.A., Pruchnik, Biawena czy Pabia. Obecnie nasza działalność związana jest z tkaninami oraz włóknami technicznymi, a także innymi surowcami tekstylnymi. W dużej mierze opieramy się na relacjach z firmami niemieckimi, słowackimi oraz ukraińskimi.

Od 2019 roku zajmujemy się hurtową sprzedażą koców i pledów, a od grudnia 2020 r. prowadzimy sklep internetowy, gdzie sprzedajemy koce, pledy i narzuty z naturalnych surowców tekstylnych. W związku ze znaczącą konkurencją dalekowschodnich producentów, oferujących wyroby wykonane ze sztucznych surowców, zależy nam, by tworzyć i udostępniać ludziom produkty naturalne. Chcemy także uświadamiać jak najwięcej osób o korzyściach płynących z posiadania takich właśnie wyrobów. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jako firma kładziemy szczególny nacisk na budowanie z nimi dobrych i trwałych relacji. A1+.

Koc wełniany zielona jodełka zbliżenie
Koc wełniany ciemno szary diagonal inspiracja

Do 15:00
Wysyłka w ten sam dzień

Odbiór osobisty
do 15:00

Darmowa dostawa
powyżej 300 zł

Produkt
Zero Waste