Narzuty Wełniane

Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. To powiedzenie bardzo trafnie oddaje istotę aranżacji wnętrz. Czasem jeden detal wystarczy, aby zupełnie odmienić oblicze całej kompozycji. Taki efekt można uzyskać przy pomocy kontrastujących akcentów kolorystycznych, niebanalnych mebli, ale również stylowych dekoracji.

Narzuty to akcesoria genialne w swojej prostocie. Świetnie sprawdzą się jako dopełnienie domowej aranżacji. Takie dodatki mogą też z powodzeniem być wykorzystywane przez właścicieli rozmaitych hoteli oraz pensjonatów. Wszak celem jest wywołanie wizualnego efektu „wow!”. Taka reakcja jest możliwa właśnie za sprawą zjawiskowej narzuty.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Podstawowym sposobem wykorzystania opisywanego akcesorium jest ułożenie go na łóżku bądź salonowej sofie. Może on być zdejmowany przed siadaniem albo pozostawać na swoim miejscu przez cały czas. To jednak tylko dwie spośród wielu opcji do wyboru. Jedynym ograniczeniem jest tu wyobraźnia. Można też poeksperymentować z mniej konwencjonalnymi metodami eksponowania narzuty.

Czytaj więcej